نماینده انحصاری محصولات سیگواریس در ایران

میزان بهداشت

شرکت میزان بهداشت، با تجربه بیست سال حضور در بازار لوازم و تجهیزات پزشکی توانسته ارتباطات ارزشمندی با پزشکان، بیماران، فروشندگان و ارگانهای مربوطه ایجاد کند. در حال حاضر نماینده انحصاری کمپانی سیگواریس سوئیس در زمینه جورابهای درمانی واریس می باشد.

درباره میزان بهداشت

شرکت میزان بهداشت در زمینه واردات اقلام و محصولات پزشکی فعالیت دارد.
هدف شرکت میزان بهداشت ارائۀ کالاهای با کیفیت متمایز و از شرکتهای معتبر کشورهای دیگر و تأمین نیاز بیماران و جلب رضایت پزشکان و متخصصین محترم کشور است. با نگاهی حرفه ای و علمی به کالا و بیماری، همواره کوشیده ایم ارتباط صحیح و عمیقی با خریداران، پزشکان و مصرف کنندگان ایجاد نماییم.
پس از حدود ۲۰ سال فعالیت و حضور در بازارهای پزشکی و مجامع علمی، اطلاعات بسیار ارزشمند و تجربه شایان توجهی بدست آورده ایم که ما را بیش از پیش در قبال کالا و خدماتی که ارائه میدهیم مسئول می سازد. سابقۀ کار بیست ساله باعث شده است که ارتباطات و دوستیهای ارزشمندی با مراکز درمانی، داروخانه ها و همچنین ارگانهای مربوطه ایجاد شود. همچنین نمایندگان ما در سرتاسر ایران، با اطلاعات به روز و کافی، آمادۀ ارائه خدمات و محصولات به مردم عزیز کشورمان هستند.
لازم به ذکر است که با تشکیل گروه تخصصی و آموزش یافته در زمینه بیماریهای مرتبط با کالایی که ارائه میدهیم توانسته ایم سطح بالایی از رضایت مصرف کننده را بدست آوریم.
در حال حاضر نماینده انحصاری ثبت شده کمپانیهای زیر در وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی کشور میباشیم:

* کمپانی سیگواریس از کشور سوئیس که جورابهای درمانی واریس با برند SIGVARIS را تولید میکند.
* کمپانی سوزوکن از کشور ژاپن که در تولید دستگاههای نوار قلب ECG و دستگاههای فشار سنج تحت نام تجاری KENZ پیشرو در بازار می باشد.

هم چنین در پی محصولات جدید برای پاسخ به نیازهای طیف گسترده مردم و بیماران هستیم و در تلاشیم تا با بررسی و مطالعه دقیق و همه جانبه، بهترین گزینه را برای آنها انتخاب و تأمین نماییم.

تاریخچۀ میزان بهداشت

مجموعه ای که اکنون کار میکند در حقیقت ابتدا در سال ۱۳۷۶ به نام میزان طب در زمینه واردات اقلام و محصولات پزشکی تأسیس گردید. نام میزان طب در سال ۱۳۹۳ به میزان بهداشت تغییر یافت و فعالیت عمدۀ آن بروی واردات جوراب واریس و دستگاه نوار قلب ادامه دارد و همچنان در پی توسعه و واردات محصولات جدید و با کیفیت جهت تأمین نیازهای بازار و مشتریان عزیز می باشیم.

درباره سیگواریس

کمپانی صد در صد خانوادگی سوییسی سیگواریس، که در تولید جورابهای درمانی و بافتهای کشی در بازار جهانی پزشکی پیشرو است، در سال ۲۰۱۴ سالگرد ۱۵۰ سالگی خود را جشن گرفت. از سال ۱۹۵۸ تا ۱۹۶۰، کمپانی سیگواریس با همکاری دکتر کارل سیگ موفق به بافت جوراب فشاری گشت که موجب بهبود قابل توجه نارساییهای وریدی و تسکین دردهای ناشی از این اختلالات گردید. در نگاهی به گذشته و بررسی مسیر موفقیتها، حرکت رو به جلو و رشد مداوم کمپانی سیگواریس در راستای شعار “هر روز یک قدم به پیش” نمایان میشود. مشتریان و مصرف کنندگان سیگواریس در گروههای گسترده داروخانه ها، بیمارستانها ، مراکز درمانی و پزشکان متخصص عروق، ارتوپدیها ودیگر تخصصها و بیمارانشان در سرتاسر جهان پراکنده اند. گروه سیگواریس در سال ۲۰۱۴ موفق به تولید و بافت ۸ میلیون جفت جوراب و تولید درآمد ناخالص حدود ۲۵۰ میلیون فرانک گردید.
خستگی پاها، ورم در ناحیه مچ در کنار تغییر رنگ پوست میتوانند علائم نارساییهای وریدی مزمن باشند. حدود ۱۵ % جمعیت دنیا به اختلالات مزمن وریدی دچارند که از لحاظ بالینی میتواند تبعات ناخوشایندی داشته باشد. پوشیدن جوراب طبی مرکز انواع درمانهای اختلالات وریدی است.

386
میلیون جوراب واریس
275
شعبه در سراسر جهان
81
جایزه بین المللی
4
کارخانه تولید جوراب واریس
142
کشور جهان
974
پزشک متخصص
کالاهایی با کیفیت متمایز و از شرکتهای معتبر دنیا

اطمینان از اصالت برند و خدمات میزان بهداشت

dasci

نگاه حرفه ای به مشتری

اگر به دنبال یک مشاور و همراه حرفه ای با رفتارهای حرفه ای و دانش علمی هستید، مطمئن باشید کارشناسان فروش و خدمات پس از فروش ما تمامی نیازهای شما را در زمینه محصولاتی که ارائه میدهیم، برآورده می سازند. نیاز هر مشتری با مشتری دیگر متفاوت است و ما به این امر بخوبی واقفیم.

conference

حضور در مجامع علمی و سمینارها

شرکت میزان بهداشت، بدلیل اینکه نماینده انحصاری کمپانی های معتبر است، همیشه در اسپانسر شدن برنامه ها و سمینارهای علمی مرتبط با زمینه کاری خود داوطلب بوده و در برگزاری سمینارها و ورکشاپ های علمی با دعوت از متخصصین خارجی، همواره سعی در ایجاد و گسترش ارتباطات علمی – پزشکی ایران و کشورهای دیگر داشته است.

keico

اصالت محصولات و کیفیت خدمات

میزان بهداشت اصالت و کیفیت کالایی را که ارائه می دهد تضمین می کند و با داشتن احساس مسئولیت جدی در پاسخگویی به مشتری، تا حد امکان نیاز آنان را برآورده و خاطر آنان را در قالب مشاوره و خدمات پس از فروش آسوده نموده است. جوراب های واریس سیگواریس با کیفیت سوئیسی، در صورت رعایت دستورالعمل های نگهداری و استفاده، به طور میانگین تا ۶ ماه خاصیت درمانی خود را حفظ می کنند.